کاشت مژه و ابرو

اصلاح بد شکلی فک ها
ژانویه 14, 2021
لیزر موهای زائد
ژانویه 14, 2021
نمایش همه

کاشت مژه و ابرو

 هر آنچه که باید در مورد کاشت مژه و ابرو بدانید؟

کاشت مژه و ابرو یکی از مسائلی است که در حال حاضر در خانم ها قابل توجه قرار گرفته است. کاشت مژه و ابرو می‌ تواند باعث افزایش زیبایی صورت خانم ها شود و از آن جایی که بانوان علاقه زیادی به زیبایی دارند به  کاشت مژه و ابرو هم علاقه بسیاری دارند. هر دو  کاشت‌ مژه و ابرو دارای علل های مختلف و همچنین نکات مهمی است که در ادامه مطلب به طور جداگانه به توصیف هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت.

کاشت ابرو

کاشت ابرو  کار حساسی است  زیرا همان طور که می‌ دانید ابرو ها فاصله کمی با چشم دارند و همین مسئله سبب حساس بودن کاشت ابرو ها می شود.  ممکن است شخصی در طول زندگی خود به دلیل یک حادثه ناگوار در ناحیه پیشانی تمام و یا قسمتی از ابروهای خود را از دست بدهد به طور مثال اگر سر شخصی در ناحیه ابرو  دچار شکستگی شود  ممکن است در همان قسمت ابروها ریخته شود و از  زیبای او کاسته شود در این مواقع می توان از کاشت ابرو کمک گرفت و این مشکل را کاملاً برطرف کرد. اما علاوه بر این موارد اشخاص دیگری هم می توانند از کاشت ابرو کمک بگیرند تا به زیبایی خود بیفزایند.

شرایط کاشت ابرو

افرادی که یک قسمت از ابرو آ نها  شکستگی پیدا کرده است و مدت زیادی در آن قسمت ابرو رشد نکرده است می توانند  از کاشت ابرو کمک بگیرند و این مشکل را برطرف کنند. گروهی دیگر از افراد هستند که به دلیل سوختگی ممکن است ابروهایشان بسوزد این افراد نیز می توانند بدون هیچ شکلی ابروهای زیبا و پر را به کمک کاشت ابرو داشته باشند.

حالت ابرو

کسانی که دارای ابرو های بسیار کم پشتی هستند می‌ توانند از کاشت ابرو کمک بگیرند. برای کاشت ابرو بهترین کار این است که  از  موهای سر کمک گرفته شود به این معنا که مو های سر را در قسمت های خالی می کارند. جالب است بدانید حالت ابروها در زیبایی نهایی از اهمیت زیادی برخوردار است. این که  ابروها کاملاً  به شیوه صحیح کاشته شوند بسیار مهم است البته حالت اولیه ابروها نیز در زمان کاشت بسیار اهمیت دارد.

بیشتر افراد ترجیح می‌ دهند که ابروهایشان مدل سلبریتی ها و افراد مشهور باشد که در این صورت آنها می‌ توانند با بردن عکس آن شخص مورد نظر به مطب دکتر از او بخواهند که ابروهایشان را مانند همان شخص بکارد.  تعدادی از افراد هم وجود دارند که دوست دارند ابروهایشان شبیه ابروهایی  که در گذشته داشتند، باشد  یعنی ممکن است کسی به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده باشد و دوست داشته باشد که با کاشت ابرو، ابرو های پرپشتی دوباره داشته باشد که در این صورت می توانند از پزشک خود بخواهد ابروهای خود را به همان سبک گذشته بکارند.

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد؟

کسی که  عمل کاشت ابرو را انجام داده باشد باید چند روزی استراحت کند دوره ی نقاهت این عمل طولانی نیست اما کسی که این عمل را انجام داده است باید چند روزی استراحت کنند تا ورم های ناشی از عمل از بین بروند حتی ممکن است روی قسمتی که عمل انجام شده است سوزش خفیفی وجود داشته باشد اما این مسئله  زیاد طول نمی کشد و پس از گذشت دو یا سه روز تمامی مشکلات حل خواهد شد.

کاشت مژه

کاشت مژه یکی از  رایج ترین عمل های زیبایی است. کاشت مژه نیز همانند کاشت ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است حتی می‌توان گفت که کاشت مژه می تواند بسیار حساس تر  از کاشت ابرو باشد زیرا مژه به چشم  نزدیک تر از ابرو است.  کاشت مژه بسیار سخت و پیچیده است و توصیه می شود که تنها کسانی که مژه های خود را از دست دادند کاشت مژه را انجام دهند.

در  بین مردم درخواست های زیادی برای کاشت مژه  به منظور افزایش زیبایی وجود دارد اما این خواسته ها، خواسته‌های معقولی نیستند و در  اکثر اوقات پزشکان درخواست‌ های کاشت مژه به منظور افزایش زیبایی را رد می‌کنند.  اما با این وجود خانم‌های زیادی وجود دارند که با توجه به آگاهی از حساسیت عمل کاشت مژه باز هم علاقه به انجام این کار دارند. البته برای افرادی که علاقه زیادی به کاشت مژه دارند بیشتر پزشکان کاشت مژه موقت را پیشنهاد می دهند.

عوامل ریزش مژه

عواملی که  خانم ها و آقایان را به کاشت  مژه ترغیب می‌ کند ریزش مژه های آن ها است. عوامل متعددی هستند که می توانند سبب ریزش مژه ها شود.ما در این مقاله علاوه بر توضیح در مورد کاشت مژه و ابرو دلایل ریزش مو را برای شما بیان می‌کنیم.

دلایل ریزش مژه

  • بعضی از افرادی که به بیماری و درمان های پزشکی دچار باشند  ممکن است دچار ریزش مژه شود
  • بعضی از ناهنجاری های مادرزادی هم هستند که می توانند سبب ریزش مژه شوند.
  • بعضی از اتفاق های ناگواری مانند تصادف، زخم های سوختگی و …. می توانند باعث ریختن مژه ها شوند.
  • بعضی از عوامل ارثی و ژنتیکی هم می توانند از علل ریزش مژه باشند.
  • روش های درمان سرطان هم می توانند علتی از دلایل ریزش مژه باشند.
  • بعضی از افراد ممکن است که عادات نامناسبی داشته باشند مثلا افرادی هستند که عادت به کندن مژه های شان دارند که این مسئله سبب ریزش مژه های شان می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *