هایفوتراپی غبغب

                                               
هایفوتراپی پلک
می 30, 2024
نمایش همه

هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب یکی از روش های پر کاربرد و بسیار مطمئن می باشد که در همه دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع هایفو غبغب به عنوان یکی از راه های موثر بدون جراحی برای از بین بردن غبغب شناخته شده است و بیشتر برای افرادی پیشنهاد می شود که پوست آن ها افتادگی دارد و در مطب دکتر مهدیانی می توانند آن را انجام دهند.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی به روشی گفته می شود که در آن با استفاده از امواج متمرکز تقویت شده، ساختار پوست و لایه های عمیق آن به نوعی مورد هدف قرار می گیرند. وظیفه وارد کردن آسیبی کنترل شده به لایه هایی با عمق بیشتر در پوست بر عهده هایفو می باشد. که بافت های شل و افتاده پوست به این آسیب دیدگی واکنش نشان می دهند و سفت و منقبض شدن لایه چربی زیر پوست را بر اثر متلاشی شدن در پی دارند.

کوچک شدن غبغب

هایفوتراپی غبغب

متلاشی شدن چربی زیر پوست و همچنین آسیب کنترل شده ای که در بالا به آن اشاره شد، تولید کلاژن جدید را به دنبال دارد. انجام هایفوتراپی غبغب نه تنها باعث کوچک شدن غبغب خواهد شد بلکه تولید کلاژن جدید سبب جوانسازی گردن هم در نهایت می گردد. هایفوتراپی غبغب به یک جلسه درمان نیاز دارد که بین 30 تا 90 دقیقه به طول می انجامد و بعد از انجام آن به استراحت هم نیاز نمی باشد و فرد می تواند به فعالیت روزانه خود بپردازد.

ماندگاری هایفوی غبغب

بعد از یک تا دو ماه می توانید شاهد نتیجه هایفوی غبغب باشید که حداکثر تا یک سال و نیم برای فرد مورد نظر ماندگاری دارد. البته رژیم غذایی درست و داشتن زندگی سالم، در ماندگاری بیشتر بی تاثیر نمی باشد.

هایفوتراپی غبغب چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای هایفوتراپی غبغب، از بین بردن غبغب و به نوعی شکل دادن به گردن و لیفت پوست گردن می باشد. البته با انجام هایفوتراپی، می توان چانه ای خوش فرم برای فرد بیمار ایجاد کرد. در رابطه با پوست گردن جالب است بدانید که در نتیجه کلاژن سازی هایفوتراپی، پوستی جوان، شاداب و با اکسیژن رسانی زیادی خواهید داشت و این پوست گردن زیبا تا چندین سال برای فرد ماندگار خواهد ماند.

ایمنی بالا

انجام هایفوتراپی غبغب توسط امواج کنترل شدن دستگاه امکان پذیر است که از ایمنی بالایی برخوردار است و منجر به زیبایی و سفتی پوست خواهد شد و فرقی نمی کند که به وجود آمدن غبغب ارثی یا بر اثر افزایش وزن باشد، هایفو کاملا در صدد از بین بردن آن بر می آید و برای همیشه پوستی جذاب خواهید داشت.

بدون درد و خون ریزی

از دیگر مزایای هایفوتراپی غبغب می توان به بدون درد بودن، بدون هیچ گونه خونریزی، بدون هیچ تاثیر مخربی بر بافت و عضلات اشاره کرد. در ضمن بهتر است قبل از انجام روش های مختلف جوانسازی نظیر تزریق ژل و بوتاکس و لیفت، از روش هایفو استفاده کنید که این روش نوعی زیر سازی برای انجام دیگر روش های جوانسازی محسوب می شود.

آماده سازی برای هایفوتراپی غبغب چگونه است؟

قبل از هرچیزی برای آماده سازی هایفوتراپی غبغب، باید به دنبال انتخاب کردن پزشکی با تجربه باشید تا طی جلسات مشاوره با او بهترین تصمیم را بگیرید. برای درمان، بیمار نیاز است در طی جلسات اطلاعات پزشکی، درمانی و حتی سابقه درمان خود را به پزشک تحویل دهد تا درمان او به بهترین نحو صورت گیرد.

بهتر است در مورد داروهایی که بیمار نسبت به آن ها حساسیت دارد، با پزشک اطلاع دهد.

یکی دیگر از مراحل آماده سازی، در جریان گذاشتن پزشک در رابطه با شرایط جسمانی نامناسب و یا مبتلا بودن به بیماری خاصی است. برای زنان باردار هم بهترین کار، انجام این روش بعد از زایمانشان می باشد. همچنین افرادی که در گذشته ای نه چندان دور در قسمت فک و گردن خود عمل جراحی انجام داده اند و یا تزریق ژل داشته اند، نیاز است قبل از هایفو غبغب به پزشک مورد نظر اطلاع دهند.

مراقبت های بعد از انجام هایفوتراپی غبغب

 • از آنجایی که ناحیه مورد نظر به ژل آغشته می شود و در پوست گرما ایجاد می گردد، نوشیدن آب خنک و شستشو آن ناحیه با آب توصیه می شود.
 • زمانی که می خواهید آرایش کنید بهتر است از کرم های مرطوب کننده که الکل ندارند، استفاده نمایید.
 • استفاده از کرم ضد آفتاب مرغوب زمان بیرون رفتن از خانه یکی دیگر از مراقبت های بعد از دوره نقاهت هایفوتراپی غبغب می باشد.
 • قبل از اینکه بیمار بهبودی خود را به طور کامل به دست نیاورده، استفاده از کرم های لایه بردار ممنوع می باشد.
 • زمان حمام کردن پیشنهاد می شود از آب ولرم استفاده کنید.
 • حداقل تا یک هفته بعد از انجام این روش، از هرگونه فعالیت شدید که باعث عرق کردنتان شود، بپرهیزید.
 • از قرار گیری در برابر گرما و نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
 • اگر در ناحیه ای که درمان را انجام داده اید، احساس سوزش یا قرمزی کردید، استفاده از کرم مرطوب کننده بدون الکل پیشنهاد می شود.

چگونگی انجام گیری روش هایفوتراپی غبغب

برای انجام شدن این روش درمان، پزشک متخصص ناحیه مورد نظر را با نوعی ژل مخصوص آغشته می کند و بعد از آن شروع درمان با استفاده از دسته مخصوص دستگاه هایفوتراپی می باشد. در مدت زمان درمان، پزشک به مالش ناحیه مورد نظر با استفاده از دسته مخصوص می پردازد تا در نتیجه آن پالس های امواج فراصوت به لایه های زیری پوست بیمار تابانده شده و تجزیه غشای سلول های چربی اتفاق افتد.

بعد از به پایان رسیدن درمان، چربی ها شروع به حل شدن می کنند و به سمت کبد می روند و سپس توسط آنزیم ها و به وسیله ادرار شاهد دفع آن ها از بدن خواهید بود.

انجام هایفوتراپی برای چه افرادی ممنوع می باشد؟

 • زنانی که به فرزندان خود شیر می دهند تحت هیچ شرایطی نباید از روش هایفوتراپی استفاده کنند.
 • امکان انجام این روش تنها برای افراد بین 30 تا 65 سال امکان پذیر است.
 • توصیه می شود بانوان باردار از انجام این روش خودداری نمایند.
 • کسانی که در اطراف غبغب خود خالکوبی و یا تبخال فعال دارند و یا در قسمتی از بدن خود از اجسام فلزی استفاده کرده اند، باید از هایفوتراپی دوری کنند.
 • به افرادی که مبتلا به بیماری های خاص از جمله صرع و دیابت هستند، توصیه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *