هایفوتراپی شکم

                                               
telogen effluvium
تلوژن افلوویوم
نوامبر 16, 2023
هایفوتراپی صورت
می 30, 2024
نمایش همه

هایفوتراپی شکم

یکی از درمان های موثر لاغری و سفت نمودن شکم که بر بافت بدن انجام می گیرد، هایفوتراپی نام دارد. شاید در مورد هایفوتراپی صورت که برای سفت کردن پوست بکار می رود، اطلاعاتی داشته باشید، اما اگر می خواهید با هایفوتراپی شکم آشنا شوید و بدانید هایفو شکم چیست؟ و چه مزایای دارد پیشنهاد می شود مقاله امروز را از دست ندهید.

هایفوتراپی به عنوان علمی نوین، جهت نفوذ به بافت های بدن، بسیاری از عوارض چاقی، چربی و افتادگی بافت شکم را از میان برده است.

انواع هایفوتراپی در علم پزشکی تعریف می شود که هایفوتراپی شکم به دلیل تجمع چربی بیشتر در این ناحیه بیش از دیگر جراحی ها مورد استقبال قرار می گیرد. به جرات می توان گفت تمرکزی که هایفوتراپی بر روی شکم دارد، در هیچ یک از روش های چربی زدای شکم وجود ندارد.

اگر از افتادگی شکم و چاقی نامناسب شکم و پهلو خود رنج می برید ورزش های گوناگون نتوانست رضایت شما را جلب نماید، تا پایان محتوای مفید امروز در کنار ما باشید تا با معرفی هایفوتراپی و مزایای هایفوتراپی شکم، به این روش کارساز و پرطرفدار روی آورید.

هایفوتراپی شکم چیست؟

هنگامی که به شکم خود نگاه می کنید، چربی های اضافی و شل که به راحتی از بین نمی ردو و روز به روز بر حجم آن اضافه می شود، یک احساس ناخوشایند و ناامیدی در شما به وجود می آورد. تناسب اندام آرزوی هر فردی است و هر کسی دوست دارد بهترین اندام و در واقع شکمی صاف داشته باشد.

هایفوتراپی شکم عبارتند از تابیدن اموجی بالاتر از صوت که کاملا متمرکز و با شدت بسیار زیاد، به قسمت هایی از شکم که بافت چربی دارد. این روش دومانی یعنی هایفو شکم، به دلیل عدم خطر و آسیب از محبوب ترین روش های دستیابی به تناسب اندام است.

انرژی که از طریق هایفو بر بافت های چربی شکم متمرکز می شود، تمام آن ناحیه را با افزایش دما روبرو می کند طوری که این دمای بالا سلول های اضافی در ناحیه شکم را از بین می برد.

به این ترتیب در مدت زمان کمی، بدون درد، بدون احتمال خطر و عوارض می توان شکمی تخت و لاغر داشت و به اندام دلخواه رسید. نکته بسیار مهم در هایفو شکم، سفت نمودن پوست بعد از درمان است. یعنی هایفوتراپی تنها به از بین بردن سلول ها با تابش بسیار بالا نمی انجامد بلکه جدا از لاغری شکم به این روش، افتادگی پوست نیز برطرف خواهد شد.

مزیت های هایفوتراپی شکم

شاید ورزش های سخت و رژیم های طاقت فرسا، چربی های اضافی شکم و پهلو را کم کند اما این آب شدن چربی بیشتر شکمی شل و افتاده تحویل شما می دهد. اما علم پزشکی در حوزه زیبایی دست آوردهای نوینی مانند هایفوتراپی ناحیه شکم رسید که به دلیل مزیت های قابل توجه و منحصر به فرد و در واقع نتیجه مطلوب، مورد توجه قرار دارد.

یکی از مزایای هایفوتراپی شکم، عدم استفاده از چاقو و جای تیغ و بخیه است که حالت نامناسب به پوست می دهد، زیرا که هایفوتراپی تنها با تابش انرژی ماورای صوت عمل تناسب اندام و از میان برداشتن بافت چربی را به ارمغان می آورد.

چربی زدایی شکم با ورزش های طاقت فرسا، جراحی های مختلف و یا حرکات سخت مدام ممکن است ماه ها یا سال ها طول کشد و حتی خطر آفرین باشد، اما از دیگر فواید هایفوتراپی شکم، رسیدن به تناسب اندام، کمتر از یک ساعت آن هم در یک جلسه درمان است.

سفت شدن پوست از دیگر امتیازات این نوع روش درمانی است که بعد از حذف چربی شکم میسر می شود. مهمترین دلیل پرطرفدار بودن هایفوتراپی نسبت به برخی روش ها همچون لیزر، هزینه های بسیار مناسب آن است که می تواند مناسب هر قشری از مردم باشد.

هایفوتراپی برابر است با داشتن اندامی زیبا، شکمی تخت و بدون افتادگی و اعتماد به نفس فراوان که جوانی شادابی را به شما هدیه می دهد.

لاغری با هایفوتراپی شکم

خیلی از افراد اندام مناسبی دارند، اما در ناحیه شکمی چربی زیادی دارند. این اتفاق اکثر برای خانم ها بعد از زایمان یا برای آقایان به دلیل شغل های بدون تحرک و یا افزایش سن، رخ می دهد. یک مسئله بسیار حائز اهمیت در مورد چربی های شکمی یا در واقع چاقی، در معرض قرار گرفتن انواع بیماری ها خصوصا دیابت، چربی خون و فشار می باشد.

علم هایفو به عنوان روشی کارآمد به کمک تخصص پزشکان برجسته، توانسته است لاغری شکمی را به افراد هدیه دهد. افرادی که در معرض ابتلا به بیماری های مختلف ناشی از چاقی هستند و یا انواع روش ها همچون جراحی، لیزر، ورزش و … موفق به ایجاد تناسب اندام در آن ها نشد.

هایفوتراپی به دلیل غیر تهاجمی بودن روشی اصولی و بدون خطر است که موجب لاغری یا خوش اندامی در هر فردی با هر سنی می شود. لاغری با هایفوتراپی شکم، برای همیشه پایدار خواهد ماند زیرا امواجی که به زیر پوست می تابد کاملا چربی ها را از بین می برد.

لاغری با هایفوتراپی شکم، به نحوی است که دمای متعادلی برای از بین رفتن سلول های شکمی به کار می رود، طوری که تمام چربی های اضافی با گرمای تابیده شده ذوب شده و سپس از طریق روده ها به راحتی دفع می شود.

هزینه هایفوتراپی شکم

این روش به عنوان روشی درمانی برای لاغری و تناسب اندام به شمار می آید و همان طور که گفته شد به دلیل عدم تهاجم و خطر، بسیار محبوبیت دارد. قیمت و هزینه هایفوتراپی شکم در قیاس با دیگر روش های تناسب اندامی، متعارف و مقرون به صرفه است و همین عامل مهمی در انتخاب این روش درمانی برای از بین بردن چربی شکم و پهلو و سفت نمودن این ناحیه از بافت بدن است.

هزینه هایفو شکم طبق تعرفه هایی که در مراکز درمانی و تخصصی تعریف شده است، به نسبت میزان چربی شکم و مدت زمان چربی زدایی متفاوت است. نوع دستگاه هایفوتراپی شکم نیز می تواند در هزینه های این روش موثر باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *