هایفوتراپی ابرو چیست؟

                                               
هایفوتراپی بازو
می 30, 2024
همه چیز درباره هایفوتراپی ران
می 30, 2024
نمایش همه

هایفوتراپی ابرو چیست؟

هایفوتراپی ابرو یک روش ایمن و بدون درد و خونریزی برای بالا بردن و لیفت ابرو ها است. در این روش که از انرژی اولتراسوند استفاده می شود می توان شل شدگی و افتادگی پوست صورت را درمان کرد. امروزه از این روش برای زیبایی و جوان سازی پوست استفاده می شود.

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با هایفو ابرو است. در واقع هایفوتراپی یک روش نوین و مدرن و صد البته ایمن است که امروزه برای جوان سازی و زیبایی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روش یک روش درمانی برای زیبایی است. لازم به ذکر است بدانید قبل از این که از هایفوتراپی برای زیباسازی استفاده شود برای درمان بیماری های دیگر مثل تومورهای سرطانی استفاده می شد.

اما در سال 2008 قابلیت این دستگاه برای زیباسازی پوست ثابت شد و از آن سال تاکنون این روش به یکی از بهترین و ایمن ترین روش های زیبایی تبدیل شد. این روش از آن جهت ایمن است که هیچ نیازی به برش در عمل ندارد و در واقع یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است. این مساله سبب شد که امروزه هایفوتراپی یکی از بهترین جایگزین ها برای لیفت ابرو باشد.

لیفت ابرو با هایفوتراپی

در این روش که از انرژی اولتراسوند استفاده می شود می توان شل شدگی و افتادگی پوست صورت را درمان کرد. از آنجایی که این روش غیر تهاجمی و بدون درد است دوره نقاهتی ندارد و لذا نیازی به استراحت و مراقبت ندارد. امروزه از این روش غیر تهاجمی برای لیفت و کشیدگی پوست قسمت های مختلف مثل ابرو استفاده می شود که ما قصد داریم در این مطلب در مورد هایفو ابرو صحبت کنیم. حال اگر شما نیز قصد لیفت ابرو با هایفوتراپی دارید و می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

هایفوتراپی ابرو چیست؟

در واقع لیفت و بالا بردن ابرو یکی از روش های زیبایی است که امروزه افراد زیادی به دنبال آن هستند که در واقع هدف از این کار کمانی کردن ابرو برای زیبایی بیشتر صورت و چهره است. این کار در گذشته با روش های دیگری انجام می شد که هم درد داشت و هم دارای دوره نقاهت بود اما امروزه برای لیفت ابرو از روش های ساده تر و ایمن تری استفاده می کنند که هایفوتراپی ابرو نام دارد. در واقع مزیت هایفوتراپی ابرو نه تنها به ایمن و بدون درد بودن آن ختم نمی شود. بلکه این روش یکی از روش های زیبایی بسیار کم هزینه است.

در واقع از ویژگی های هایفوتراپی ابرو این است که می توانید با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیرید. این روش تاثیرگذاری بسیار عالی بر روی ابروها و صورت دارد و همچنین بعد از انجام این عمل هیچ عوارض و صدماتی به فرد نمی رسد.

در هایفوتراپی ابرو قسمتی از ابرو به سمت پیشانی بالا برده می شود و سبب می شو که ابرو یک حالت کمانی به خود بگیرد. با هایفوتراپی ابرو علاوه بر بالا بردن ابرو چین و چروک های پیشانی نیز از بین می رود. که در نهایت سبب می شود شما دارای صورتی بسیار زیبا و صاف شوید. در واقع با کشیدن پوست پیشانی به بالا در این روش می توان ابروها را لیفت کرد.

کاربردها

همین طور که تا این قسمت از مطلب توضیح دادیم روش هایفوی ابرو روشی است برای لیفت و بالا بردن ابرو که به کمک بالا کشیدن پوست پیشانی به بالا انجام می گیرد. و لذا هر شخصی که دچار افتادگی ابرو شده است و با مشکل افتادگی پوست ابرو و افتادن آن روی پلک مواجه هستند می توانند از روش هایفوتراپی برای ابرو استفاده کنند. از مزایای هایفو ابرو این است که این روش بدون درد و خونریزی است و عوارض بعد از عمل بسیار کمی دارد. از این رو این روش دوره نقاهتی ندارد. از دیگر مزایای هایفوتراپی ابروها این است که انجام این عمل محدودیت سنی ندارد و همچنین قابلیت تکرار آن وجود دارد.

از آنجایی که در این روش زیبایی از انرژی اولتراسوند استفاده می شود و امواج آن اشعه ای ندارد لذا این روش برای انسان ها بی خطر و ایمن است از این رو از آن نه تنها برای لیفت و جوان سازی پوست بلکه برای لاغری و رفع چاقی بدن نیز استفاده می شود.

این روش مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به تشریح آن ها می پردازیم.

مزایا

هایفوتراپی ابرو مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیفت و بالا بردن ابروها و کمانی کردن آن
  • کاهش و از بین بردن چین و چروک پیشانی به دلیل بالا کشیدن پوست پیشانی
  • از بین بردن خط اخم
  • تحریک کردن پوست صورت برای تولید کلاژن بیشتر و جوان سازی پوست
  • رفع افتادگی و شل شدگی پوست ابروها و اطراف پلک و دور چشم
  • جوان تر کردن پوست صورت
  • مهم ترین مزیت دیگر هایفوتراپی این است به دلیل اینکه این روش نیازی به برش و جراحی ندارد و لذا بعد از انجام این عمل علامتی از برش و یا بخیه روی پوست نمی ماند و عوارض آن در مقایسه با سایر روش های لیفتینگ بسیار کمتر است.
  • علاوه بر این هزینه بسیار مناسب و پایینتر از سایر روش های لیفتینگ از دیگر مزایای این روش زیبایی است.
  • در واقع باید بدانید مزایای ذکر شده برخی از مزایای روش هایفو است. در واقع این روش مزایای بیشتری دارد که شما بعد از لیفت ابرو با هایفو می توانید تاثیرات مثبت و شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. در واقع لیفت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود اما باید به شما توصیه کنیم که لیفت ابرو با روش هایفو سبب شاداب تر شدن پوست شما می شود.

ماندگاری هایفو روی ابرو

یکی از رایج ترین سوالات افراد خواهان لیفت ابرو این است که آیا لیفت کردن ابرو با روش هایفو دائمی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. در مورد این سوال که ماندگاری لیفت ابرو با هایفو چه قدر است باید گفت که این مدت زمان و ماندگاری به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به جنسیت و سن و میزان افتادگی پوست و .. اشاره کرد. اما می توان گفت که تقریبا میانگین ماندگاری این روش 2 سال است. اما مزیت این روش این است که قابلیت تکرارپذیری دارد و شما می توانید بعد از این دوره دوباره لیفتینگ به روش هایفو را انجام دهید.

جمع بندی

در واقع هایفوتراپی ابرو یک روش بالا بردن و لیفت ابرو ها است که اگر شما دچار مشکل افتادگی و شل شدگی پلک هستید می توانید با این روش این مشکل را رفع کنید. در این روش با بالا کشیدن پوست پیشانی ابروها بالا می روند و حالت کمانی پیدا می کنند و لذا چین و چروک پیشانی هم گرفته می شود. این روش زیبایی بسیار بی خطر و ایمن است و نیاز به هیچ برشی ندارد و بدون خونریزی تمام می شود. از این رو بدون دوره نقاهت می توانید این عمل زیبایی را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *