با جراحی لیفت صورت آشنا شوید

Skin rejuvenation
جوانسازی پوست
سپتامبر 23, 2020
میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن چیست؟
اکتبر 9, 2020

لازم نیست با افزایش سن ظاهر خوش جوانی خود را پشت سر بگذارید. در دستان یک جراح زیبایی و متخصص دارای مجوز، شما می توانید اثرات زمان و گرانش را خنثی کرده و ظاهر طبیعی پرجنب و جوش را که از سال ها قبل به یاد دارید بازیابی کنید، یا حتی علائم اولیه پیری را قبل از تسلط برطرف کنید. در زیر درباره جراحی لیفت صورت بیشتر بیاموزید.

جراحی لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت بافت های صورت را برداشته و سفت می کند تا صورت جوانتر و طبیعی را بازیابی کند. اغلب گفته می شود که این عمل برای “برگرداندن ساعت” کار می کند و به بیمار کمک می کند مانند دوران جوان خود باشد. با از بین بردن پوست اضافی، افتادگی، صاف شدن چین های عمیق و بلند کردن و سفت شدن بافت های عمیق صورت، جراحی لیفت می تواند به بیمار کمک کند نه تنها جوان تر، بلکه به سادگی “بهتر” به نظر برسد.

سلول و بافت های صورت در لیفت صورت، با بهره گیری از روش های نوین و ایده آل درمان می شوند. لیفت صورت باعث زیبایی چهره افراد می شود و به عنوان یکی از عمل های زیبایی شناخته شده است.

یکی از عوامل ایجاد چین و چروک و خطوط بر روی پوست، افزایش سن می باشد. سلول، بافت های مرده و از بین رفته و هچنین چربی های زائد پوست حذف می شوند. همین امر باعث تحریک در بازسازی و اصلاح سلول های پوست می شود و باعث جوانسازی و شادابی پوست می گردد. پس از انجام عمل زیبایی لیفت صورت (بالا بردن پوست صورت)، اثری از خطوط و چین و چروک بر روی پوست شما باقی نمی ماند.

جراحی-لیفت-صورت

چرا باید لیفت صورت انجام داد؟

با افزایش سن، پوست شروع به از دست دادن قابلیت ارتجاعی می کند و بافت های صورت حجم خود را از دست می دهند. سرانجام، این باعث ایجاد “جولف” در قسمت پایین صورت، چین و چروک های عمیق و شل شدن پوست در گردن می شود.

اگر چه این یک قسمت طبیعی از افزایش سن است، اما بیمارانی که با این علائم پیری اذیت می شوند، لیفت صورت را می توانند به عنوان یک راه حل خوب پیدا کنند. اگر هر یک از موارد زیر شما را توصیف کند.

  • به دلیل آویزان شدن پوست، از نوع صورت و گردن خود آگاه هستید.
  • به این دلیل که می خواهید گردن خود در اثر پیری را پنهان کنید، دستمال گردن و روسری می بندید.
  • وقتی انعکاس خود را می بینید، احساس می کنید که صورت شما باعث می شود خیلی پیرتر از آنچه احساس می کنید، به نظر برسید.
  • احساس می کنید ظاهر پیری تأثیر منفی بر شغل یا روابط شخصی شما دارد.

به دنبال لیفت ، بیماران به طور مکرر دچار افزایش اعتماد به نفس می شوند، زیرا شکل ظاهری آنها احساس سالم و پرانرژی را بهتر نشان می دهد.

انتخاب جراح زیبایی

جراحی لیفت صورت نیاز به دانش زیاد در حوزه آناتومی صورت و مهارت های در زمینه روش های جراحی و چشم خیلی پیشرفته برای جزئیات و ریزه کاری های زیبایی دارد.

هنگام مشاوره با جراحان زیبایی احتمالی، در مورد آموزش و تجربه خاص آنها در جراحی های زیبایی صورت سوال کنید. همچنین، دریابید که هر کدام از موارد انجام عمل لیفت در ناحیه صورت را انجام داده اید و حتماً هنگام مشاوره خود به تعداد زیادی عکس قبل و بعد از آن مراجعه کنید. این به شما کمک می کند سبک زیبایی جراح زیبایی را احساس کنید.

مردانی که تحت عمل جراحی لیفت صورت قرار می گیرند، باید اطمینان حاصل کنند که جراح زیبایی تجربه انجام لیفت صورت را برای بیماران مرد دارد. آناتومی صورت مردانه از یک زن منحصر به فرد است و نیاز به یک رویکرد آگاهانه دارد.

انتخاب یک جراح زیبایی دارای مجوز تضمین می کند که جراح شما به طور خاص در زمینه جراحی زیبایی از جمله تکنیک های لازم برا یاین جراحی آموزش دیده و باتجربه باشد و عمل شما در یک مرکز جراحی معتبر انجام شود.

انواع لیفت صورت

انواع-لیفت-صورت

این جراحی با توجه به نیازهای بیمار بسته می شود و یک جراح زیبایی تکنیک های خود را متناسب با آن تنظیم می کند.

مینی لیفت صورت

بیمارانی که میزان خفیف و آویزان شدن پوست خود را نشان می دهند، اغلب کاندیداهای خوبی برای مینی لیفت صورت هستند. این یک روش کم تهاجمی است که به یک جراح زیبایی اجازه می دهد تا بافت های عمیق صورت را از طریق برش های کوتاه تر، به طور معمول در امتداد خط مو در بالای هر گوش و / یا در چین های طبیعی اطراف گوش، سفت کند.

از طریق این برش ها، بافت های ساختاری اطراف گونه ها برداشته و محکم می شوند تا خط فک را اصلاح کنند و ظاهر خسته پوست را جوانسازی کنند.

بسته به مورد، مینی لیفت ممکن است با استفاده از بی حسی موضعی همراه با آرام بخشی یا بیهوشی عمومی انجام شود. جراح زیبایی شما بهترین گزینه را برای نیازهای فردی شما توصیه می کند. لیفت صورت می تواند به شما کمک کند علائم ناخواسته پیری را قبل از اینکه خیلی برجسته شوند، برطرف کنید و نیاز به جراحی گسترده تر را برای سال ها به تعویق بیندازید.

لیفت صورت

لیفت صورت استاندارد

 

لیفت صورت استاندارد یا “سنتی” به طور کامل تری پیر شدن متوسط ​​تا پیشرفته اطراف میانه صورت و گردن را برطرف می کند. در حالی که عمل جراحی نسبت به جراحی لیفت مینی گسترده تر است و بنابراین به زمان بهبودی بیشتری نیاز است، نتایج چشمگیرتر است.

از طریق برش هایی که درست در پشت خط مو قرار دارند، از نزدیکی شقیقه ها و اطراف جلوی گوش، در چین های طبیعی پنهان می شوند، یک جراح زیبایی می تواند بافت های عمیق زیر پوست را تغییر مکان دهد؛ با از بین بردن پوست اضافی چین ها را صاف کند؛ زخم و افتادگی را از بین ببرد؛ پوست زیر چانه و یک خط جوان و طبیعی را به صورت و گردن بازگرداند.

لیفت صورت با نخ

Face lift with thread

در طی سالیان گذشته تنها راه رفع شل شدگی و از بین بردن چین و چروک های پوستی، لیفت صورت بوده است. که تا حدی می توان گفت دوران نقاهت و بهبودی نسبتا طولانی دارد. پس به همین خاطر اکثر افرادی که از تیغ جراحی و هزینه های بالای جراحی می ترسند، لیفت صورت با نخ مناسب ترین گزینه برای آنها می باشد.

لیفت صورت با نخ جزء کی از روش های درمانی مدرن و به روز و کم تهاجمی می باشد.

جراحی لیفت صورت دردناک است؟

بدیهی است که شما در جراحی لیفت صورت درد کمتری را احساس می کنید و در همین راستا شما می توانید با مصرف داروهای مسکن، همین درد اندک را هم فراموش کنید.

مزیت های لیفت صورت

  • جوانسازی پوست
  • کاهش تاثیرات نور خورشید بر روی پوست
  • احساس شادابی و با طراوت شدن پوست صورت
  • از بین بردن جای زخم ها بر روی سطح پوست
  • رفع کامل خطوط و چین و چروک های سطح پوست

جراحی لیفت صورت چگونه کار می کند؟

How does facelift surgery work

تکنیک دقیق جراح زیبایی به عوامل مختلفی از جمله آناتومی و اهداف شخصی بیمار، میزان لیفت (مینی در مقابل استاندارد) و اینکه آیا روش دیگری همزمان انجام می شود یا خیر بستگی دارد. لیفت صورت به طور معمول با استفاده از بیهوشی عمومی انجام می شود، اگر چه از بی حسی موضعی همراه با آرام بخشی ممکن است در روش های خاص کمتر استفاده شود.

پس از ایجاد برش های اولیه، پوست از بافت همبند و عضلات زیرین جدا می شود. این به جراح زیبایی اجازه می دهد تا بافت های عمیق صورت را تغییر مکان دهد، از شر جوزک ها خلاص شود و پایه محکم تری برای پوست ایجاد کند.

سپس، پوست اضافی برداشته می شود و پوست باقیمانده به آرامی بر روی بافت های صورت تازه جوان شده قرار می گیرد. بعد بدون سفت شدن بیش از حد پوست، حالت صاف و جوان تری به صورت می بخشد.

زمان صرف شده برای عمل زیبایی لیفت صورت

در کل می توان گفت زمانی که برای عمل زیبایی لیفت صورت صرف می شود، به میزان فعالیت هایی که یک پزشک برای بیمار انجام می دهد مربوط است. عمل لیفت صورت حدود دو الی سه ساعت طول می کشد.

رده سنی متناسب با لیفت صورت

در حقیقت محدودیت سنی مشخصی برای انجام عمل لیفت صورت وجود ندارد. ولی می توان گفت اکثر افرادی که جهت لیفت صورت مراجعه می کنند، رده سنی چهل تا شصت سال دارند.

عکس قبل و بعد لیفت صورت

نتایج نهایی قبل و بعد عمل زیبایی لیفت صورت

به دلیل متفاوت بودن افراد با یکدیگر، نوع درمان و بهبودی در بین افراد گوناگون می باشد. قطعا شما عزیزان می توانید پیش از انجام عمل لیفت صورت با مراجعه به پزشک و جراحان متخصص، مشاوره های لازم را از آنها دریافت نمایید. آنها پس از بررسی ویژگی های شما، اطلاعات لازم را به شما می دهند.

برای تعیین وقت لیفت صورت کلیک کنید


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *