درباره کلینیک زیبایی پوست و مو

درباره کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مهدوی نیا

با همکاری کادری مجرب و آموزش دیده از متخصص پوست و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین روش های روز دنیا در زمینه های زیبایی و جوانسازی پوست، زیبایی بینی، کاشت مو و کاشت ابرو، تناسب اندام، در خدمت هم میهنان گرامی می باشیم. شعار همیشگی کلینیک ما ارائه نتایج طبیعی بدون عوارض می باشد.
دکتر فارغ التحصیل مقطع عمومی از دانشگاه تهران و منتخب ۱۰ دانشجوی برتر این دانشگاه در سال ۸۵ و دارای مدرک بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان دوره جراحی زیبایی را در فرانسه گذرانده اند و تا کنون مفالات متعددی از ایشان در زمینه های بیماری های پوستی، زیبایی پوست و لیزر های زیبایی در مجلات تخصصی داخلی و خارجی از جمله مجله American Academy of Dermatology منتشر شده است. دکتر عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو انجمن کاشت مو و ابروی امریکا، انجمن لیزر و زیبایی اروپا و انجمن متخصصین پوست ایران می باشند. ایشان هم اکنون در بیمارستان ولی عصر مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند و همچنین مسئول فنی کلینیک تخصصی پوست می باشند.
دکتر ابداع کننده روش نوین در کاشت مو و ابرو در ایران می باشند. با استفاده از این روش بیشترین تعداد مو ی سر در یک جلسه پیوند زده می شود و نتایج پیوند قطعی و بسیار متفاوت از روش های مرسوم می باشد.
به دنبال کسب تجربه و مهارت بالا در روش های زیبایی صورت و جوانسازی پوست و انجام موفقیت آمیز آن بر روی تعداد بی شماری از افراد، دکتربه خوبی به مدل های زیبایی صورت آشنایی داشته و در تشخیص روش زیبایی یا درمانی مورد نیاز برای هر شخص برای رسیدن به ایده آل ترین ظاهر ممکن تبحر دارند.
در طول جلسات مشاوره، دکتربا بررسی کامل چهره و فرم وصورت مراجعه کنندگان و پس از شنیدن نظرات و خواسته های ایشان بهترین، کم خطر ترین و موثر ترین روش برای دستیابی به زیبایی با طبیعی ترین حالت ممکن را پیشنهاد میدهند. هموطنان عزیز همچنین می توانند با ارسال عکس خود به ایمیل دکتر در مورد روش های زیبایی صورت خود مشاوره تخصصی بگیرند.
همانطور که گفته شد هدف کلینیک دکتررسیدن به زیبایی با ارائه طبیعی ترین نتایج با کمترین عوارض می باشد. در این کلینیک به منظور نیل به این هدف ابتدا چهره فرد مورد ارزیابی قرار می گیرد و فرم چهره فرد بررسی می شود، و سپس با بیمار در مورد گزینه های پیش رو به منظور زیبایی و جذابیت بیشتر چهره وی گفتگو خواهد شد.

استفاده از مواد مرغوب در این کلینیک

در کلینیک زیبایی پوست و مو از بهترین و مرغوب ترین مواد و وسایل مورد تائید وزارت بهداشت استفاده می شود، تا بیماران از عوارضی مانند آلرژی یا حتی عفونت که مربوط به استفاده از مواد نامرغوب مانند ژل های بی کیفیت است، مصون بمانند. در حال حاضر کلینیک مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های لیزر از جمله لیزر PDL ،Erbium ،FractionalRF وFractional CO2 ،Q-Switch و دستگاه های لیپوماتیک ، میکرودرم ابریژن می باشد و تجهیزات کلینیک پیوسته بروز می شوند تا بیماران بتوانند از حق مسلم خود که استفاده از تکنولوژی های روز دنیاست، بهره مند شوند.
در این کلینیک به منظور جلوگیری از بروز عوارض ناشی از جراحی های زیبایی (عفونت، چسبندگی، عدم بازگشت پذیری در صورت رضایت نداشتن از نتایج و نیاز به انجام جراحی های مجدد و ترمیمی) حتی الامکان از ایمن ترین روش های بدون جراحی و کم تهاجمی برای رسیدن به زیبایی طبیعی استفاده می شود.
نتایج توسط بیمار و پزشک در جلسه مشاوره قبل از جراحی تعیین می شود. بیماران در تمام طول مدت عمل هوشیار هستند، و تنها از مواد بی حسی موضعی برای بیماران استفاده می شود تا بیماران بتوانند نتایج مرحله به مرحله مشاهده کرده و نظریات و خواسته های خود را بازگو کنند.

در ادامه می توانید با برخی از مهم ترین مزایای روش های زیبایی در این کلینیک آشنا شوید:


برای برجسته سازی لب ها، گونه و چانه به جای جراحی و استفاده از پروتز های مصنوعی که عوارض بسیاری به همراه دارند، از روش تزریق ژل و چربی استفاده می شود.
زیبایی بینی همچنین با استفاده از تزریق ژل و بدون استفاده از تیغ جراحی با کمترین هزینه، بدون درد و صرف مدت زمان بهبودی طولانی، در یک جلسه انجام می شود و نتایج چشم گیری به همراه دارد.
همانطور که اشاره شد با استفاده از روش ابداع شده توسط دکتر مهدوی نیا، کاشت مو در این کلینیک به روش ترکیبی انجام می شود. در این روش بیشترین تعداد مو در یک جلسه پیوند زده می شود، نتایج پیوند قطعی هستند و ظاهر نهایی موها کاملا طبیعی است و جای زخم و بخیه بر روی سر بیماران مشاهده نخواهد شد. در این کلینیک جای جوش و زخم در صورت به طور کامل و قطعی درمان می شود. با استفاده از ترکیبی از روش های سابسیژن، پیلینگ شیمیایی و لیزر صورت، جای جوش و زخم به طور کامل و برای همیشه درمان می شود.
بسیاری از بیمارانی که پس از به کارگیری روش های متعدد نتوانسته بودند جای جوش و زخم را در صورت خود از بین ببرند با استفاده از این روش در کلینیک مهدوی نیا به نتایج موفقیت آمیزی دست یافته اند. همچنین سایر روش های زیبایی پوست و مو از جمله : لیزر موهای زائد ، میکرو درم ، هیدرودرم، لایه برداری و پیلینگ صورت ، رفع چین و چروک صورت و جای خط خنده و اخم با تزریق بوتاکس ، درمان قطعی تعریق زیاد بدن ، لیفت ابرو و پیشانی، کاشت ابروی طبیعی،ریش و سبیل و لاغری لیپوماتیک در این کلینیک انجام می شود.

ارتباط با مشاوران ما


در صورت داشتن هر گونه سوالی و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کلینیک دکتر مهدوی نیا تماس حاصل فرمایید. مشاورین این کلینیک مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. همچنین میتوانید برای دریافت مشاوره برای زیبایی چهره خود، عکس خود را به ایمیل دکتر ارسال نمایید و یا با تماس با کلینیک وقت مشاوره دریافت نمایید.